img

Hakkımızda

1993 yılında Ankara-Sıhhıye'de 6 derslikle yolculuğuna başlayan AÇI EĞİTİM KURUMLARI yenilikçi yaklaşımıyla kısa zamanda eğitim sektöründe önemli bir pay sahibi olmuştur. 

Üniversite hazırlık kurslarıyla hizmete başlamıştır. Ardından kaliteli basın ve dijital içerikler üreterek Türkiye genelinde yüzlerce kuruma eğitim materyali hizmeti de sağlamaktadır.

Sektördeki deneyimini bütüncül bir anlayışla değerlendirerek uyguladığı ögretmen yetiştirme programları sayesinde disiplinli, çalışkan, alanında uzman ve güvenilir öğretmenleri eğitim camiasına kazandırmıştır.

Alana özgü yüz yüze ve online öğretim, kaliteli ve homojen seviye grupları, bireysel öğrenci rehberliği, bire bir etüt sistemi, zengin ve geniş kütüphanecilik gibi özgün uygulamalarıyla sektörde öncü olmuştur.

Öğretmenlerinin anaokulundan üniversite hazırlık düzeyine kadar sahadan topladığı tecrübeyle hazırladığı zengin içerikteki kitaplar, yardımcı kaynaklar, deneme sınavları ve diğer materyalleri kaliteli, özgün ve son baskı teknolojileriyle hizmete sunabilmek için girdiği eğitim yayıncılığı alanında da sürekli büyüyerek Türkiye'nin her tarafinda tercih edilmeye devam etmektedir.

Anaokulundan lise düzeyine kadar tüm kademeleri bulunan, zengin altyapıya sahip kampüs kolejlerle öğrencilerin tüm akademik, sosyal, kültürel ve yabancı dil alanındaki ihtiyaçlarını karşılayarak sektörde trendleri belirleyen ve yöneten bir yapılanmayla örnek ve öncü olmaktadır.

Açı ailesi, Türkiye genelinde sayılar sürekli artarak açılmaya devam eden okul öncesi eğitim kurumları, kolejler, özel öğretim kurslarıyla büyümeye devam etmektedir.

Bizimle Çalışmak İstermisiniz ?

Bizimle çalışmak isterseniz İş Başvurusu Formu'nu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Object Object